
No Rubbish Sauzen & Rubs
No Rubbish gebruikt alleen de hoogste kwaliteit kruiden, olie en specerijen, op verantwoorde wijze ingekocht van over de hele wereld. Zeer zorgvuldig getest & verpakt voor een geweldige smaak
Pink Revenge: Een saus voor de echte pitmaster. Krachtig, zoet en vol romig van smaak. Door de kus van de Pink Devil is hij betoverd tot een zeer verslavende, unieke BBQ saus.
The Boost: De tedere verfijnde smaak van Fleur de Sel zout gecombineerd met een krachtige, op eiken gerijpte, Caribische rum geven de ultieme eind boost aan je gerecht.
Naked Gun Powder: De rokerige aardse smaken van deze bijzondere rub zullen je verrassen. Smaken van smoked pepper.
Spanish Delight: Een zeer gangbare AP rub met spaanse pit & passie. Kern smaken van Sfran en chili.
Pink Devil: Een prachtige, kleurrijke rub met een vrouwelijke knipoog. Echter laat deze Pink Devil zich niet gemakkelijk temmen. kern smaken zijn smokey garlic en heeft bouwstenen van Kruiden, specerijen (peper, knoflook ), zeezout, rietsuiker, rookaroma en echt karmijn.
- Artikel
- NO-RUB-SAUS-RUBS
- Land van herkomst
- Nederland
Je bestelling van Valkslagerij.nl zal worden geleverd door Trunkrs.
Trunkrs zal de volgende werkdag (maandag t/m vrijdag) tussen 18:00-22:00 uur je bestelling al bezorgen. Dankzij een handig Track-and-Trace-systeem weet je precies hoe laat Trunkrs met je bestelling bij je huisadres zal zijn.
Ook ontvang je een gratis koeltas & coolpacks bij je bestelling!
Wat zijn de bezorgkosten?
Afhalen is gratis! We leveren in heel Nederland, met uitzondering van de Waddeneilanden. Het bezorgen van je bestelling kost €7,95. Bestel je voor €75 euro of meer? Dan is de bezorging gratis.
Bezorgd door: